Staż / Praktyki

Jeśli masz ukończone 18 lat, lubisz angażować się społecznie i masz gotowość wspierania Fundacji No Shame – Bez Wstydu w jej codziennej pracy na rzecz zaangażowania obywatelskiego, nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu już teraz!
Wyślij swoje zgłoszenie do 15.07.2020 Na adres: ania.gulko@fundacjabezwstydu.pl

Szukamy:

• Osoby pełnoletniej, która chce się rozwijać i zaangażować w życie i projekty Fundacji
  • Odpowiedzialnej osoby, która ma łatwość komunikowania się z drugim człowiekiem.
  • Stażysty, który świadomie będzie wspierał fundację w szerzeniu wsparcia i pomocy ludziom oraz budowania świadomości społecznej na temat łuszczycy i innych chorób skóry

Twoje zadania:

• Zaangażowanie się i pomoc w bieżącej realizacji projektów fundacji.
  • Pomoc w organizacji wydarzeń i działań fundacji (m.in. warsztatach, szkoleniach, spotkaniach i konferencjach).
  • Udział w cotygodniowych spotkaniach zespołu fundacji.
  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów administracyjnych fundacji.
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych

Dzięki byciu stażystą:

• Dołączysz do młodego zespołu ludzi którzy Pomagają!
  • Poznasz nasze projekty oraz weźmiesz bieżący udział w ich tworzeniu.
  • Otrzymasz referencję od zarządu fundacji.
  • Nauczysz się efektywnej pracy w zespole.
  • Będziesz mieć możliwość uczenia się prowadzenia warsztatów i szkoleń dla młodzieży.
  • Zgłębisz tajniki zarządzania sobą w czasie.

Oferujemy Ci:

• Uczestnictwo w kilku ciekawych projektach dających dużo satysfakcji ale przede wszystkim niosącym Pomoc!
  • Możliwość uczenia się od doświadczonych trenerów i ekspertów.
  • Zapoznanie z zgromadzonym i spisanym doświadczeniem fundacji.
  • Rozwinięcie umiejętności interpersonalnych pracy w zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy, w dobrej lokalizacji Plac Unii Lubelskiej w Warszawie.
  • Możliwość zatrudnienia po 3-miesięcznym okresie próbnym.

Zespół, do którego dołączysz jest twórczy, otwarty i przyjacielski. Stworzymy dla Ciebie dobre warunki do nauki oraz rozwoju 🙂

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany nie zwlekaj !

Wyślij nam swoje zgłoszenie do 15.07.2020 na adres podany w ogłoszeniu, w którym prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

• Dlaczego chcesz zostać naszym stażystą?
  • Czy masz doświadczenie z pracą z młodzieżą, wolontariatem, samorządem uczniowskim, młodzieżową radą, sejmikiem wojewódzkim ?
  • Czego chcesz nauczyć się podczas stażu?

W tytule maila prosimy o wpisanie tematu: Staż Imię, Nazwisko.

Do Zobaczenia w Fundacji No Shame Bez Wstydu !