MedHAck Inkubatora Warszawskiego, czyli prelekcje i budowanie aplikacji dla chorych na łuszczycę.

Z ramienia Fundacji No Shame – Bez Wstydu dołączyliśmy również do tego wspaniałego wydarzenia.

Po niesamowicie edukujących prelekcjach oraz burzy mózgów uczestniczy podzieli się na 5 grup roboczych. Każda z nich ma 2 tygodnie na stworzenie szkieletu aplikacji lub strony internetowej, która pomoże chorym na łuszczycę.

Program odbywa się z inicjatywy Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę i ŁZS, Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego  i firmy Pfizer sp. z o.o.

Bardzo dziękujemy za organizowanie takich przedsięwzięć a za uczestników, w tym nas, trzymamy kciuki aby powstały innowacje pomagające ludziom chorym.

Fot. Dagmara Samselska, http://www.luszczyca.edu.pl

Więcej o wydarzeniu: